Vítejte na Ekofarmě Šumava

Vítáme Vás na stránkách naší ekofarmy, která se nachází v podhůří Šumavy, kde v krásné oblasti Nýrska ekologicky  hospodaříme již od roku 1996.

Naše farma nabízí ubytování v samostatném apartmánu v domě s překrásným výhledem na Nýrskou přehradu, agroturistické možnosti včetně půjčovny kol, dále možnost nákupu našich faremních produktů, a nabídku služeb pro zemědělství.

Člen PRO-BIONaše farma je také členem PRO-BIO Svazu ekologických zemědělců, který sdružuje ekologické hospodáře z celé ČR, má vlastní standardy ekologického zemědělství nad rámec legislativních pravidel, funguje jako osvětová, poradní a podpůrná organizace pro ekozemědělství.

  Kam se tedy vydat pro informace o: 

Těšíme se na vaši návštěvu i v reálu.

Rodina Lehockých

 

Novinky

Brambory

24.08.2011 07:52
Letošní rok,po přikoupení cca 7ha pole,jsme se rozhodli zasadit brambory(asi tak na 0,5ha) a být soběstační i v této komoditě.Po důkladném vyhnojení pole proleželým ovčím a hovězím hnojem jsme se jali je sázet.Naštěstí nám je za celou dobu neobjevili divočáci,a tak vám je můžeme slavnostně...

Sady

15.02.2011 20:36
V loňském roce jsme si pronajali 24ha sadů.Jsou to jabloně vysazované kolem roku 1953 a 54.Dlouhou dobu neudržované a zarostlé náletovými dřevinami.Takže spoustu práce s obnovením a vyčištěním.V letošním roce máme v plánu v sadech pást...

První telátka

30.05.2009 00:43
Dnes večer se nám narodilo první telátko! Prohlédněte si fotografie jak to vypadalo a jak vypadají další přírůstky

Nový web

30.05.2009 00:42
Vítáme Vás na našem novém webu. Nabízíme zde služby pro zemědělství, ubytování a služby pro turisty a produkty ekologického zemědělství pro spotřebitele.

Spolupracujeme


Web pro všechny spotřebitele se zájmem o ekologické zemědělství a biopotraviny. Aktuality, akce, adresář ekofarem.

IŠumava.cz
Oficiální rozcestník cestovního ruchu turistického regionu Šumava.